Projekty

Wizualizacje

Nowoczesny dom w Jastkowie

Wróć do projektów

 

Projekt niezwykle eleganckiego domu wprowadza nas w klimat luksusu i tajemniczości. Dominują w nim ciemne barwy ocieplone drewnem i miedzianymi elementami, pojawiającymi się w całym domu. Charakter tego nowoczesnego wnętrza tworzą liczne marmury w ciemnych barwach. Na uwagę zdecydowanie również zasługują nienarzucające się detale w kolorze butelkowej zieleni, które niezwykle trafnie współgrają z aranżacją. Beton zastosowany na ścianach, choć kojarzący się z raczej loftowymi wnętrzami, także znalazł tu swoje miejsce idealnie wpasowując się w całość projektu wnętrza domu.

Serce domu, czyli kuchnia jest w układzie dwurzędowym, które sprzyja pracy dwóch osób w kuchni. Symetryczna zabudowa rozpoczynająca się od zabudowanej lodówki a kończąca się piekarnikiem i mikrofalą w wysokiej zabudowie, tworzy ciekawe tło dla pięknej wyspy. Całość jest spójna stylistycznie z zabudową telewizora, znajdującą się na ścianie w salonie. Minimalistyczne meble zostały zaprojektowane z elementów płyt meblowych imitujących miedź z efektem delikatnego połysku oraz elementami czarnego betonu. Blaty oraz obudowa wyspy stworzona jest z czarnego marmuru z białymi żyłami. Piękne minimalistyczne oświetlenie w kuchni pozwala na ekspozycję pięknego żyrandola w salonie. Przy zabudowie telewizora oraz na suficie nie zabrakło oświetlenia ledowego, które tworzy delikatne sceny świetlne podczas wieczornego wypoczynku.

Pasująca stylistyką mała łazienka na parterze domu pozwala właścicielom oraz gościom poczuć się luksusowo. Przy wejściu do domu znajduje się wygodne siedzisko tapicerowane, podświetlane schody oraz wnęka z szafą. Sypialnia na piętrze domu jest w nieco ciemniejszych barwach, ale również z motywem drewna oraz marmuru, za zagłówkiem łóżka pojawia się również ciekawa tapeta z elementami miedzi.