Kontakt

Projektowanie wnętrz dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta – to główny cel, jaki przyświeca działalności Vanilla Design. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na tworzeniu spersonalizowanych projektów, w których przywiązuję uwagę nie tylko do aspektów estetycznych, ale również praktycznych. Indywidualny charakter każdego z nich sprawia, że klient ma gwarancję otrzymania nieszablonowej koncepcji aranżacji wnętrz.

Wszystkie projekty tworzę z najwyższą starannością i dbałością o detale w profesjonalnych programach Sketchup i V-Ray. Dzięki doświadczeniu, ciągłemu rozwijaniu swojej wiedzy oraz śledzeniu najnowszych trendów, podejmuję się tworzenia nawet najbardziej nietypowych zamówień.

Projektowanie wnętrz jest dla mnie pasją, a możliwość towarzyszenia klientom w najważniejszych inwestycjach ich życia, powoduje we mnie poczucie spełnienia. Jako, że zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem, współpracę opieram na swoim sprawdzonym modelu, który znajduje się w dziale „oferta”.

+48 795 878 228

Adres do korespondencji
ul. Zana 11a
20-601 Lublin

Napisz do nas!