Projekty

Wizualizacje

Ciepłe mieszkanie w stylu nowoczesnym

Wróć do projektów

 

Urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie dzięki zastosowanej palecie barw jest niezwykle przytulne, a zarazem pełne szyku. Ciepłe beżowe akcenty zostały połączone z jasnym odcieniem drewna. Czarne i złote dodatki odzwierciedlają zamiłowanie właścicielki do elegancji oraz dają wyraz współczesności wnętrza. Wartym uwagi zabiegiem jest zamieszczenie zauważalnych lustrzanych elementów, które nadają optycznie przestronności w dość niewielkim metrażu.

Część dzienna mieszkania mimo swoich małych rozmiarów została funkcjonalnie urządzona, dzięki połączeniu części jadalnianej z zabudową kuchenną. Modne obecnie beże i szarości świetnie współgrają z elementami marmurowych płytek w formie heksagonów, znajdujących się w kuchni. Na ścianie za kanapą oprócz pięknych, minimalistycznych grafik w ramach pojawiły się chromowane, błyszczące listwy dodające szyku całemu mieszkaniu. Złote elementy w formie stolika kawowego i lamp są niezwykle eleganckie. Dodatkowo czarne elementy dodały wyrazu mieszkaniu.

Niewielka sypialnia została optycznie powiększona poprzez duże lustro nad zagłówkiem tapicerowanym w jodełkę. Oprócz lustra pojawiły się w projekcie również lamele. W sypialni zmieściła się również obszerna szafa na ubrania. Ściany zostały ozdobione sztukaterią. Łazienka dokładnie współgra kolorystycznie z całym mieszkaniem, dzięki zastosowaniu tej samej kolekcji płytek, czarnych i złotych elementów oraz jasnego drewna. Mimo niewielkiej przestrzeni w łazience znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania oraz zabudowana pralka.