Projekty

Realizacja

Mieszkanie – Unia Art Residence

Wróć do projektów

Inspiracją do urządzenia tego apartamentu był styl orientalny, który został zgrabnie połączony z loftowymi elementami. Zabieg ten nadał wnętrzu zdecydowanie wyjątkowości. Projekt wnętrza tego mieszkania jest dopracowany pod względem oczekiwań klienta. Łączenie kilku stylów architektonicznych we wnętrzach jest nie lada wyzwaniem, ale tutaj prezentuje się to świetnie.

Monochromatyczność projektu, w postaci czarnych, białych i szarych elementów została przełamana zastosowaniem tkanin w odcieniu koralowym. Mieszkanie zyskało swój niepowtarzalny charakter, dzięki tapicerowanemu siedzisku oraz zagłówku łóżka, zasłonom i krzesłom w jadalni. Delikatne czarne elementy łączą się ze stylem loftowym, który idealnie wpisuje się w styl całego budynku, z pełnymi przeszklonymi ścianami. Piękne widoki z mieszkania na Centrum Lublina nie zostały zachwiane zbyt przesadzonym projektem wnętrza. Nie zabrakło tu również delikatnej betonowej ściany oraz minimalistycznej grafiki w części jadalnianej mieszkania. Industrialny sznyt zapewniły tu szklane drzwi ze szprosami oraz powielony motyw ram widoczny w zabudowie mieszczącej się tuż przy wejściu do mieszkania.

W sypialni na uwagę zasługuje wezgłowie łóżka, którego esencję stanowi niezwykła tapeta przywodząca na myśl japoński ogród. Sypialnia jest typowo w stylu hotelowym, prosta, elegancka i funkcjonalna. Zasłonięcie całej ściany okien zasłonami daje możliwość poczucia się niczym w luksusowym hotelu. Nie zapominając o funkcjonalności na drugiej ścianie znajduje się obszerna, a jednocześnie delikatna w swojej prostocie szafa na wymiar.