Projekty

Realizacja

Mieszkanie przy ulicy Kompozytorów Polskich

Wróć do projektów

Mieszkanie w stylu nowoczesnym z nutą pastelowych kolorów. Odważne wnętrze, które przykuwa uwagę nie tylko kobiet! Prosta jasno szara baza pozwala na ekspozycję jasnych zieleni i pudrowych róży. Dodatki ciemnego złota i czerni dodatkowo podkręcają wnętrze mieszkania.

Zabudowa kuchenna w mieszkaniu jest połączeniem czerni oraz delikatnej jasnej, szarej zieleni, która świetnie eksponuje przestrzeń między szafkami dolnymi a wiszącymi w kuchni. W całym mieszkaniu pojawia się nam motyw modnej i ponadczasowej jodełki w formie przepięknej drewnianej podłogi oraz kafli na ścianach w kuchni i łazience. Pojawiły się nam również sztukaterie, ale w nowoczesnej, prostej formie. Ciekawym zabiegiem na ścianach w salonie jest oddzielenie koloru ścian na zielony i biały w 1/4 wysokości pomieszczenia. Odważny kolor kanapy dodaje sznytu całemu wnętrzu mieszkania. Ciepła, jasna drewniana podłoga ułożona w jodełkę dodaje przytulności w mieszkaniu. Nie zabrakło również czarnych elementów w formie baterii łazienkowych, mebli i drzwi prysznicowych ze szprosami. Delikatna zabudowa w łazience pozwala ukryć pralkę na wprost toalety.

Ciekawie zaaranżowana sypialnia łączy w sobie elementy kobiecości i mocnego akcentu w formie czarnych ram na szafie oraz na ścianach. Lekka w odbiorze sypialnia ukrywa w sobie funkcjonalną, dużą szafę na ubrania, siedzisko pod oknem oraz toaletkę, która również może pełnić rolę miejsca do pracy. Duże dwuosobowe łóżko pozwala na spokojny wypoczynek oraz relaks dzięki tapicerowanemu wezgłowiu. Złote detale oraz liczna sztukateria przedstawiona w ciekawej formie na ścianach sprawiają, że spójnie zaprojektowane pomieszczenia są zarazem niezwykle eleganckie. Elementy drewna w połączeniu z odcieniami różu, pastelowej zieleni oraz czerni stanowią ciekawą kompozycję. I choć nie brakuje tu kolorów jest to z pewnością miejsce sprzyjające wyciszeniu i odpoczynkowi.