Projekty

Wizualizacje

Mieszkanie przy ul. Koncertowej

Wróć do projektów

 

Subtelna aranżacja mająca na celu stworzenie kojącego i zachęcającego do wypoczynku apartamentu. Przytulność zapewnia tu wybrana podłoga, której wygląd ociepla stonowane beże, szarości i biele. Wyraźny akcent kolorystyczny w postaci granatu, podkreśla kolor przewodni mieszkania. Zastosowane drzwi ukryte w jasnej barwie, zdecydowanie powiększają w optyczny sposób dość niedużą przestrzeń. Gotowe meble swoją formą współgrają z zastosowaną na ścianach sztukaterią, która w delikatny sposób łączy zaprezentowane pomieszczenia.

Dominującymi kolorami w salonie jest szarość i beż, które zostały ocieplone podłogą w kolorze jasnego drewna, ułożoną w jodełkę francuską. Delikatna błękitno-szara tapeta nawiązuje do bardziej odważnej dekoracji ściennej znajdującej się za telewizorem. Została ona stworzona z gresu, który pojawia się również w łazience. Gres z motywem onyksu został przedzielony czarnymi listwami, które dalej przechodzą na ścianę z drzwiami wejściowymi do sypialni, ozdabiając w delikatny sposób drzwi ukryte. Dalsze listwy są w kolorze białym. Szaro-biała kuchnia posiada przepiękny blat z czarnego granitu a nad nim znajduje się pasek onyksu w kolorze złamanej bieli. Te same płytki pojawiają się w łazience, której charakter został podkreślony poprzez czarną armaturę oraz meble i dodatki.

Sypialnie są w delikatnych stonowanych kolorach. Sypialnia główna jest ozdobiona piękną tapetą z piórkami oświetloną paskiem led, ukrytym w zabudowie. Elegancji dodają lampki nocne w kolorze szklano-złotym. Jasne ściany i meble są podkreślone czarnymi zdecydowanymi uchwytami w meblach. Sypialnia dodatkowa posiada trochę mocniejsze akcenty w postaci czarnych pasków na ścianach oraz meblach w kolorze beżowo-czarnym.