Projekty

Wizualizacje

Mieszkanie – osiedle Granatowa

Wróć do projektów

 

Obecnie najbardziej popularne połączenie to beton i drewno, które razem powoduje, że beton staje się mniej surowy poprzez ocieplenie drewnem. W naszych projektach, zgodnie z obowiązującymi trendami często sięgamy po elementy dodatkowe w postaci czarnego i złota, które w tych wnętrzach również się pojawiają. Ściana za kanapą została pokryta delikatną strukturą betonu przedzieloną złotymi listwami. Elementem koloru w pomieszczeniu są delikatne błękitne krzesła oraz płytka imitująca marmur z kolorze niebieskim, która pojawia się nad aneksem kuchennym. Jako element spójny gres pojawił się również w łazience w otoczeniu szarości i drewna. Marmur świetnie współgra z betonem.

Na uwagę zasługuje tutaj również ściana telewizyjna, która jest połączeniem drewna, białego i czarnego. Delikatne białe lamelki zostały ozdobione delikatnym paskiem oświetlenia led, świecącym w kierunku telewizora. Piękna zabudowa na wymiar zachwyca swoją prostotą i elegancją. Delikatne półki otwarte pozwalają na wyeksponowanie pięknych roślin oraz dekoracji. Część dzienna mieszkania jest w stonowanej, ale jednocześnie ciepłej kolorystyce.

Prosta w formie sypialnia główna została przełamana ciekawym zagłówkiem łóżka. Nierównomierne elementy prostokątne zostały oddzielona delikatną złotą listwą dekoracyjną, która pojawia się w całym mieszkaniu. Pojawiają się tutaj również delikatne dodatki w kolorze butelkowej zieleni i czerni.