Projekty

Wizualizacje

Elegancki apartament – Orkana Residence

Wróć do projektów

 

Odznaczające się wszechobecną elegancją wnętrze z dużą przewagą czerni w części dziennej kojarzy się z luksusem i wyjątkowością. Apartament znajdujący się na ostatnim piętrze wysokiego budynku zdecydowanie zasługuje na zaprojektowanie go w wyjątkowym, ponadczasowym i eleganckim stylu. Spójność całego wnętrza apartamentu przejawia się w stonowanej, ponadczasowej kolorystyce z dodatkiem złota. Elementy złota pojawiające się w apartamencie podkreślają wrażenie wyjątkowości tego miejsca.

Przeciwwagę stanowi zaaranżowana w jasnych barwach sypialnia, w której wyrazistym akcentem jest kolor turkusowy, znajdujący się na pięknej tapecie. Całość kompozycji dopełnia jasna, drewniana podłoga i stonowany zagłówek łóżka. Elementy czerni w sypialni pojawiają się już w zdecydowanie delikatniejszych akcentach – ramy szafy oraz lamele i ramy na ścianach. Łazienka znajdująca się przy sypialni jest w delikatnych szarościach z dodatkami czarnego lakobelu na ścianach oraz zabudowie stelaża z toaletą. Meble na wymiar są w czarnych i białych, połyskliwych tonach.

Efektowna oraz oryginalna tapeta pokrywająca ścianę w salonie sprytnie ukrywa znajdujące się na niej drzwi prowadzące do toalety dla gości. Stanowi również dodatkowe ocieplenie wnętrza delikatną kolorystyką pojawiająca się w całym apartamencie. Aranżacja zarówno części dziennej jak i łazienek oraz sypialni charakteryzuje się niezwykłą spójnością.