Projekty

Wizualizacje

Projekt domu pod Lublinem

Wróć do projektów

 

Projekt domu to głównie połączenie nowoczesnego stylu z niemal wszechobecnym drewnem. Wrażenie robią tu w szczególności drzwi w ukrytej ościeżnicy, całkowicie stapiające się z betonową ścianą, której surowość łagodzi modny kolor naturalnego dębu.

Przy wejściu we wnęce znajduje się wygodna ławka z miękkim zagłówkiem. Jej ramę stanowią symetryczne drewniane szafki, a ciekawym akcentem kolorystycznym są niebieskie lampy zawieszone tuż nad nimi.

Pomiędzy nowoczesną kuchnią, a częścią jadalnianą został zaprojektowany wertykalny ogród. Nawiązuje on tematem do ciekawej tapety przedstawiającej drzewa będącej tłem dla sprzętu rtv stojącego nieopodal. Na przeciwległej ścianie w części salonowej na uwagę z pewnością zasługuje lustro umieszczone pomiędzy drewnianymi lamelami, które optycznie powiększa przestrzeń.

Granatowe ściany sypialni ozdobione zostały złotymi ornamentami, które w połączeniu z oświetleniem i pozostałymi elementami wystroju w tym kolorze nadają pomieszczeniu niezwykłego szyku. Do tego idealnie pasuje także toaletka z lustrem w złotej ramie.

Obie łazienki zachowane w tej samej kolorystyce wyróżniają ciekawe wzory płytek, które są dowodem na to, że szare nie znaczy nudne. Ocieplające drewniane elementy w świetny sposób pełnią rolę nawiązania do przeważającej części domu.