Projekty

Wizualizacje

Nowoczesne mieszkanie z nutą błękitu

Wróć do projektów

Ciekawe wnętrze mieszkania na wynajem w odcieniach szarości, czerni oraz bieli dopełnionych drewnem. Jedyny kolorystyczny akcent stanowi tapicerowane łóżko, którego barwa nawiązuje do wyjątkowo pięknej tapety w sypialni. Stonowane wnętrza idealnie nadają się na wynajem. Spełniają oczekiwania większości potencjalnych klientów, są również ponadczasowe. W projektowaniu tego typu przestrzeni ważne jest również zastosowanie materiałów, które są łatwe do zniszczenia.

Zabiegiem mającym na celu rozświetlenie niedużego mieszkania jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy lamelami licznymi lustrami, szczególnie w małym korytarzu przy wejściu do mieszkania. Salon jest oddzielony drzwiami od korytarza, zgodnie z prośbą Inwestora. Daje to możliwość stworzenia drugiej sypialni w salonie. Prosta zabudowa kuchenna ograniczona jest do koloru bieli oraz drewna. Dodatkowe elementy kontrastowe stanowią czarne lamele przy ścianie z TV. Mały, okrągły stolik świetnie pasuje do tej przestrzeni. W łazience zostały zastosowane szare, betonowe i drewniane elementy, również przełamane czarnymi akcentami, dużym lustrem i ciekawą w formie lampą wiszącą.

Rzeczą zdecydowanie przykuwającą uwagę jest piękna tapeta w sypialni oraz kolor zagłówka łóżka. Całość aranżacji sypialni prezentuje się bardzo spójnie, a nienarzucające się barwy działają niezwykle kojąco.